PORT ROYAL / DEDO

6. listopadu 2007 v 16:04 | Jürgen DDR
V Polsku sice padá vláda Jardy Kaczyńského, ale na druhou stranu zde silně posilují janovští Port-Royal. Po srpnové návštěvě u našich severních sousedů se zítra vracejí na první ze čtyř štací, které ukončí 11. listopadu v Krakowě. To, že mají panickou hrůzu z českých taxikářů a lupičů převlečených za číšníky dokazuje i fakt, že se koncertně naší zemičce z (ne)daleka vyhýbají.
Na jejich letošní dvojce Afraid To Dance vyšlé na značce Resonant najdete i skvělou (jak jinak) Anya:Sehnsucht, které vyčaroval vlasní remixovou podobu jejich krajan z unescového Ferrara nedaleko Bologně Stefano Panzera, tvořící pod jménem Dedo. Tenhle elektronek má za sebou CD-R Toys (2002), Bluemorning (2003) a březnové EP Gaze z anglického White Label Music, kterému vdechli život na iTunes. Kromě titulní skladby si můžete ve 22 minutách vychutnat následující Summer, The Ballad Of The 9 a Goodbye.
Nevím jak dlouho zde budeme čekat na Port-Royal, ale pokud je někdo ve stejném napětí jako já, může si (doufám) tu chvilku ukrátit tímto příjemným ípíčkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama